Pomoc schorowanym psiakom

Jesteśmy zdania, że warto pomagać każdemu. Szczególnie ważna jest dla nas pomoc zwierzętom, gdyż ich los w dużej mierze zależy od człowieka. W pierwszym kwartale 2017 roku, Grupa iCEA zdecydowała się wesprzeć finansowo zbiórkę, której celem było leczenie schorowanych psów z poznańskiej starołęki.

Szansa na nowe życie

Psy odebrane właścicielom były nie tylko schorowane, ale także mocno wychudzone i posiadały liczne wyłysienia na ciele. Swoje życie zawdzięczają szybkiej interwencji członków fundacji Mondo Cane, którzy wraz z policją i weterynarzem zajęli się zwierzętami. Jak się później okazało, na terenie gospodarstwa znajdowały się również zakopane, martwe szczenięta.
Uważamy, że okrucieństwo wobec zwierząt jest niedopuszczalne. Szczeniaki są zdane na łaskę człowieka i zasługują na godne traktowanie. Niestety, akty okrucieństwa wobec tych bezbronnych istot są coraz częstsze. W takich przypadkach, jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest odebranie zwierząt właścicielom.

Jak można pomóc?

Najlepszym rozwiązaniem jest wspieranie schronisk oraz fundacji takich jak Mondo Cane, które z dużą determinacją walczą o lepszy byt zwierząt. Jesteśmy przekonani, że Wasza pomoc oraz wsparcie innych osób zaangażowanych w zbiórkę przyczynią się do poprawy życia schorowanych psów. Być może znajdą one swój wymarzony dom…
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat pomocy zwierzętom, koniecznie odwiedź stronę fundacji: http://www.mondocane.com.pl/.