iCEA wspiera swoich pracowników w realizacji marzeń!

Nasz zespół składa się z pasjonatów i profesjonalistów, którzy systematycznie poszerzają swoją wiedzę. iCEA wspiera swoich pracowników w rozwoju, pomagając im osiągnąć to, co pozwoli zaspokoić ich największe ambicje.

Hasło “Z nami dogonisz najlepszych!” doskonale oddaje filozofię firmy iCEA. Bezustannie dążymy do wyznaczonych celów, dokładając wszelkich starań, aby zaznaczyć swoją obecność na rynku. Każdy Klient jest dla nas ważny, dlatego działania naszych specjalistów są zawsze dokładnie przemyślane. Ambicje naszych pracowników sięgają wysoko. Wśród członków naszego zespołu nie trudno znaleźć osoby, które wymagają od siebie więcej niż inni. Uważamy, że pogoń za marzeniami zasługuje na szacunek i aprobatę, dlatego wspieramy pracowników, którym zależy na pokonywaniu swoich barier i osiąganiu coraz lepszych rezultatów. W związku z tym, uruchomiliśmy program, dzięki któremu wyróżniający się członkowie naszego zespołu mogą otrzymać wsparcie w realizacji swoich życiowych celów.

Pogoń za marzeniami wiedzie wprost na szczyt!

Pierwszym, zwykłym, a zarazem niezwykłym członkiem naszego zespołu jest Dariusz Nikiel. Morsowanie oraz biegi ekstremalne są jego największą pasją. Najczęściej bierze udział w biegach z przeszkodami, podczas których musi zmagać się z błotem, niską temperaturą oraz przenoszeniem ciężarów. Dzięki swojej determinacji, skutecznie przemierza nawet najtrudniejsze trasy i wyprzedza najlepszych.

Darek ma już na koncie ponad 40 biegów. Jego sukcesy obejmują ukończenie wyścigu Monolit Wieliszewski Barbarian Race, jest również weteranem Runmageddonu 2017 oraz Runmageddonu zimowego, a także zdobywcą korony Runmageddonu. Ponadto, uzyskał kwalifikację na Mistrzostwa Europy w Danii, które odbędą się na przełomie czerwca i lipca bieżącego roku. Cały zespół iCEA wspiera Darka w jego sportowych zmaganiach!

Dariusz Nikiel to człowiek, który z powodzeniem może być inspiracją dla innych. Pomimo trudnych początków, nie poddał się i stał się jednym z najlepszych zawodników biegów ekstremalnych. Jesteśmy przekonani, że w pełni zasłużył na tytuł pierwszego beneficjenta nowego programu iCEA! Wspieramy zarówno sportowców, jak i artystów oraz miłośników innych, ciekawych aktywności. Chcemy realizować ich marzenia oraz pragniemy, aby każdego dnia stawali się lepsi. Jeśli masz pasję i ambitne cele, Ty również masz szansę na wygraną!