Dajemy to, co najcenniejsze

Bywają sytuacje, w których nawet niewielka pomoc może okazać się zbawienna. Mając to na uwadze, z wielkim entuzjazmem wzięliśmy udział w Stadionowej Akcji Poboru Krwi pod nazwą “Wiele serc, jeden cel!”. Akcja odbyła się w październiku 2015 roku. Jej celem było popularyzowanie oddawania krwi oraz uświadamianie odbiorców, że krew jest ciągle potrzebna i stanowi jeden z najcenniejszych, dostępnych leków.

Grupa iCEA doskonale odnalazła się w roli sponsora marketingowego akcji. Nasi pracownicy tłumnie zjawili się na Stadionie przy ul. Bułgarskiej. Najmłodsi Goście naszego stoiska mogli liczyć na ciekawe gadżety oraz słodki poczęstunek. Nie mogło zabraknąć także naszych dwóch, niezastąpionych smartów, które towarzyszą nam w każdej akcji 😉

Bez dwóch zdań, najważniejszym elementem naszego uczestnictwa w wydarzeniu było oddanie krwi w specjalnie przygotowanym krwiobusie. Zrobiliśmy to z dużym entuzjazmem oraz uśmiechem na ustach! Mamy nadzieję, że w przyszłości również będziemy mieli możliwość brania udziału w akcjach ukierunkowanych na tak szczytny cel.